Ota rohkeasti yhteyttä, vastaamme mielellämme kysymyksiisi!

Myyntipalvelu

Pohjois-Savo   

 

Otto Vehniäinen        050 401 1446            otto@savohormi.fi

Etelä-Savo

 

Ilkka Kanniainen          050 331 8405            ilkka@savohormi.fi

Pohjois-Karjala             

 

Hans Kanniainen

050 401 7370

hans@savohormi.fi

Uusimaa

Juha Koivunen

050 514 5907            juha.koivunen@savohormi.fi

Taloyhtiöt ja teollisuus

Olli Ristolainen

050 407 9744 

olli@savohormi.fi

Myyntijohtaja

Hans Kanniainen

050 401 7370

hans@savohormi.fi

studio

Tervetuloa uunistudiollemme tutustumaan tuotteisiimme ja palveluihimme. 

Osoite

Hakaniemenkatu 11

00530 Helsinki

AVOINNA

MA-TO 10 - 18

PE 9.30 - 15.30

Asennus
Markkinointi

Tommi Lappi

050 470 5616

tommi@savohormi.fi

Laskutusohjeet

Savohormi Oy (y-tunnus 2782118-3) 


Verkkolaskuosoite: 003727821183
Operaattori: Basware Oyj
Välittäjän tunnus: BAWCFI22

Paperilaskut:

Savohormi Oy
##003727821183##

PL 683

00026 BASWARE

Sähköpostilaskut:

lemonsoft.ostolaskut@bscs.basware.com

Sähköpostilaskuissa täytyy olla osoitekentässä samat tiedot kuin paperilaskussa.

Savohormi Etelä-Suomi Oy (y-tunnus 2863777-5) 


Verkkolaskuosoite: 003728637775
Operaattori: Basware Oyj
Välittäjän tunnus: BAWCFI22

Paperilaskut:

Savohormi Etelä-Suomi Oy
##003728637775##
PL 683
00026 BASWARE

Sähköpostilaskut:

lemonsoft.ostolaskut@bscs.basware.com

Sähköpostilaskuissa täytyy olla osoitekentässä samat tiedot kuin paperilaskussa.

 
Lähetä viesti:

Lähetä meille viesti oheisen lomakkeen kautta, niin otamme sinuun yhteyttä. Tiedot ovat luottamuksellisia

Päijät-Häme ja

Kaakkois-Suomi

Juha Koivunen

050 514 5907            juha.koivunen@savohormi.fi

info@savohormi.fi
Y-tunnus 2782118-3

Markkinointi

aki@savohormi.fi